Nyitólap
Könyvajánló
Rendezvények, hírek

Péterfy-Novák Éva mesél íróvá válásáról

Ötvenéves is elmúlt, amikor megalkotta első regényét saját történetéből. Az Egyasszony a fogyatékossággal született, mindössze hét évet élt első gyermekét gyászoló anya és a bántalmazott nő sorsát mutatja meg - testközelből, megrendítően. A könyv alapján monodráma is született, amelyet folyamatosan műsoron tartanak Tenki Réka főszereplésével. Az író azóta is mindig kényes témákhoz nyúl. A konfliktusos nő-férfi kapcsolatról egész kötetnyi novellát adott közre A rózsaszín ruha címmel, és nemsokára megjelenik a szexuális zaklatásról szóló regénye. Mindezekről beszélget a pódiumon Mátraházi Zsuzsával.
Helyszín: VIII. kerület Magdolna utca 5-7.
Belépődíj: 300 forint

VASAS KÖZPONTI KÖNYVTÁR ALAPÍTVÁNY
1086 Budapest, Magdolna u. 5-7.
Telefon: (+36) 1 313-6250 | E-mail: konyvtar@vasasok.hu
Nyitva tartás: hétfő, szerda 12.00-17.00 óráig, kedd: 08.00-18.00 óráig, csütörtök: 08.00-18.00 óráig.

Szirén Online Katalógus www.emagyarorszag.hu
Beállítás kezdőlapként | Hozzáadás a kedvencekhez | Copyright © 2010. Vasas Központi Könyvtár Alapítvány. Minden jog fenntartva. www.ysolutions.hu

Vasas Központi Könyvtár Alapítvány